نماد سایت مجله پزشکی – سلامت ایران مدیسن نیوز

لمینت دندان اقساطی با کمترین پیش پرداخت

امروزه انجام لمینت دندان به دلایل مختلفی صورت می‌گیرد گاهی جنبه درمانی دارد و گاهی جنبه دندانپزشکی زیبایی آن مورد توجه است. آنچه که اهمیت دارد این است که لمینت‌های سرامیکی بسیار مورد توجه قرار گرفته است اما قیمت بالای آن‌ها همواره باعث شده تا افراد بسیاری از انجام آن خودداری کنند.

لمینت دندان چیست؟ اصلاح طرح لبخند با لمینت دندان چگونه است؟ سئوالاتی از این دسته، پیرامون لمینت دندان ذهن افراد مختلف را به خود مشغول می‌کند. لبخند زیبا و جذاب، چهره را دوست‌داشتنی‌تر می‌کند. امروزه افرادی که به سلامتی و زیبایی دندان‌های خود اهمیت می‌دهند، به دنبال روش‌هایی هستند که به کمک آن‌ها جذابیت چهره خود را دوچندان کنند. لمینت دندان یکی از روش‌های دندانپزشکی زیبایی است که این روزها توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. با لمینت دندان، دیگر لازم نیست نگران بهم ریختگی دندانی، فواصل باز بین دندانی یا ترک‌های دندان خود باشید و به‌سادگی می‌توانید لبخندی خاص و بی‌نقص داشته باشید!

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان ، پوسته نازکی است که روی دندان‌ها قرار می‌گیرد، شکل و فرم آن‌ها را اصلاح می‌کند و زیبایی طبیعی دندان‌ها را آشکار می‌سازد. شاید بپرسید لمینت دندان برای چیست و لمینت برای چه دندان‌هایی مناسب است؟ اصلی‌ترین کاربرد لمینت در اصلاح لبخند و زیباسازی هر چه بیشتر دندان‌هایی است که به دلیل ترک‌خوردگی، شکستگی یا بدرنگی دندان نیاز به زیبایی و اصلاح دندان دارند.

چه افرادی می‌توانند لمینت انجام بدهند؟

انواع لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان به لحاظ جنس و مدل به 4 دسته کلی تقسیم می‌شود که دندانپزشک براساس شرایط دهان و دندان شما، مناسب‌ترین نوع لمینت را برای شما مشخص می‌کند.

باید توجه داشته باشید که قیمت و هزینه این 4 مدل باهم متفاوت است. برای مثال لمینت دندان سرامیکی از لمینت کامپوزیتی گران‌تر است زیرا طول عمر بیشتری دارد.

لمینت دندان برای چه کسانی مناسب نیست؟

لمینت دندان برای افراد زیر توصیه نمی‌شود:

قیمت و هزینه لمینت دندان چگونه است؟

هزینه و قیمت لمینت دندان باتوجه به موارد متعددی تعیین می‌شود. از جمله عواملی که می‌تواند بر قیمت لمینت دندان تاثیر بگذارد به شرح زیر است:

اما آنچه مهم است این است که قیمت لمینت دندان بالا است و این عامل سبب می‌شود تا بسیاری از افراد از انجام آن خودداری کنند. پس چه باید کرد؟

شبکه تخصصی دندانپزشکی میخک (mikhakdental.com) با ارائه طرح دندانپزشکی اقساطی با بهترین شرایط فرآیند پرداخت هزینه‌ لمینت دندان را تسهیل کرده است.

طرح ویژه دندانپزشکی اقساطی چیست؟

در طرح ویژه دندان پزشکی اقساطی میخک سعی شده تا حداکثر میزان انعطاف در پرداخت هزینه خدمات دندانپزشکی برای مراجعین اعمال شود و بیماران عزیز بتوانند متناسب با شرایط اقتصادی خود، هزینه خدمات دندانپزشکی را بپردازند.
در ادامه مراحل خدمات دندانپزشکی اقساطی میخک را به طور کامل توضیح می‌دهیم:

بنابراین همه افراد می‌توانند برای انجام انواع لمینت دندان خود با کمترین میزان پرداخت از طریق شبکه دندانپزشکی میخک اقدام کنند.

خروج از نسخه موبایل