بیمه دندانپزشکی نیروهای مسلح
بیمه دندانپزشکی نیروهای مسلح

بیمه دندانپزشکی نیروهای مسلح

دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح 

دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح یکی از شاخه‌های بیمه سلامت نیروهای مسلح است که به ارائه خدمات دندانپزشکی به افرادِ دارای این نوع بیمه و دفترچه می‌پردازد. پس اگر یکی از دارندگان بیمۀ نیروهای مسلح هستید، می‌توانید از این دفترچه جهت کم کردن هزینه‌ سلامتی دندان‌هایتان استفاده کنید. ضمن اینکه اگر جزو نیروهای رسمی هستید، اعضای خانواده‌تان (پدر، مادر، همسر و فرزند) نیز تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند.

بریم سراغ اصلِ مطلب؛ یعنی اطلاع از تعرفه دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح.

تعرفه دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح

در این بخش به‌طور دقیق درصد تخفیفات هزینه‌های دندانپزشکی با دفترچه نیرو مسلح را اعلام خواهیم کرد. تعرفه‌هایی که اعلام شده طبق منبع موثق و تیمِ پزشکی کلینیک بامادنت است.

بامادنت، یک کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح واقع در کرج است و یکی از معتبرترین و پیشرفته‌ترین کلینیک‌های استان البرز به‌شمار می‌رود. این مرکز، خدماتِ دندانپزشکی متنوع و با‌کیفیت را با هزینه‌های مناسب و تخفیفات ویژه ارائه می‌دهد. درصد پوشش دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح برای درمان‌های مختلف در زیر توضیح داده شده است.

دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح

ترمیم و پر کردن دندان با کامپوزیت:

دندان‌های پوسیده و شکسته، بسته به عمقِ پوسیدگی و شکستگی‌شان باید تخلیه شوند تا بتوان حفرۀ ایجاد شده را با موادی پُر کرد. معمولا پُر کردن دندان‌های جلویی با مواد کامپوزیتی انجام می‌شود. چون کامپوزیت‌ها به رنگِ دندان‌ها هستند و حفظ زیبایی دندان‌هایی که دیده می‌شوند بسیار مهم است. اما در صورت درخواست خودتان، دندان‌های عقب نیز با کامپوزیت پُر می‌شود.

ما با استفاده از مواد کامپوزیتیِ با‌کیفیت، دندان‌های شما را ترمیم و زیبا می‌کنیم. پوششِ هزینۀ پر کردن دندان با دفترچه نیروهای مسلح برای کامپوزیت سه‌سطحی، حدود ۶۵ درصد و برای کامپوزیت چهار‌سطحی حدود ۶۲ درصد است.

این مطلب را بخوانید
آشنایی با انواع هورمون و کارکرد هر کدام در بدن

ترمیم و پر کردن دندان با آمالگام:

دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح برای پر کردن دندان با موادِ با‌کیفیتِ آمالگام نیز تخفیف خوبی در نظر گرفته است. این مورد نیز مثل درمانِ قبلی برای پوسیدگی و شکستگی دندان‌ها بوده و تنها تفاوت‌شان در نوع موادی است که به کار می‌گیرند. اگر دندان‌های عقبی دچار پوسیدگی یا شکستگی شوند ما با مواد آمالگام که رنگی شبیه به نقره دارد، دندا‌هایتان را ترمیم و تقویت می‌کنیم؛ دلیل استفاده از این موارد این است که استحکام بیشتری نسبت به مواد کامپوزیت دارد.

در صورتی که ترمیم سه سطحی آمالگام نیاز باشد، هزینه آن با دفترچه نیرو مسلح حدود ۶۷ درصد تخفیف می‌خورد و برای ترمیم آمالگام چهار‌سطحی حدود ۶۹ درصد.

عصب کشی دندان (درمان ریشه): 

زمانی که ریشه دندان‌ها دچار التهاب یا عفونت شوند، عصب‌کشی لازم دارند. ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های بی‌درد، ریشۀ دندان شما را پاکسازی و پُر‌کرده و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری می‌کنیم. کلینیک دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح، هزینۀ عصب‌کشی دندان را ۳۱-۵۷ درصد (با توجه به کانال ریشه‌ها) کم می‌کند.

  • درمان ریشه تک کانال: حدود ۵۷ درصد
  • درمان ریشه دو کانال: حدود ۵۱ درصد
  • درمان ریشه سه کانال: حدود ۵۰ درصد
  • درمان ریشه چهار کانال: حدود ۳۱ درصد

پروتز ثابت pfm (دندان مصنوعی ثابت):

اگر دندان‌تان دچار فرسایش و شکستگی شده‌ یا کلا افتاده‌ است، می‌توانید از پروتز ثابت pfm استفاده کنید. ما با استفاده از تکنولوژی CAD/CAM، پروتز‌هایی را طراحی می‌کنیم و می‌سازیم که از ترکیب فلز و سرامیک تشکیل شده‌اند. این نوع پروتز‌ با دندان‌های شما هماهنگ هستند و زیبایی و عملکرد دندان‌ها را بهبود می‌بخشد. ساخت دندان مصنوعی ثابت با دفترچه نیروهای مسلح، با حدود ۵۹ درصد تخفیف انجام می‌شود.

این مطلب را بخوانید
جراحی ماموپلاستی چیست؟ + دلایل انجام ماموپلاستی چیست؟

جرم‌گیری و بروساژ کل دو فک: 

برای پاک کردن دندان‌ (از: لکه‌ها، رسوبات و باکتری‌های مضر و حفظ سلامت دهان و لثه) جرم‌گیری و بروساژِ کل دو فک انجام می‌شود. این یک اقدام درمانی (نه زیبایی) است؛ چون در صورت عدم جرم‌گیریِ سالانه، دندان‌ها آسیب می‌بینند و اگر این کار حرفه‌ای انجام نشود، سلامتی دندان‌ها به خطر می‌افتد.

ما با استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی و مواد ضدعفونی‌کننده، دندان‌های شما را به‌طور کامل تمیز و جرم گیری می‌کنیم. دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح، این درمان را با حدود ۶۱ درصد تخفیف انجام می‌دهد.

جراحی نسج نرم دندان:

اگر نسجِ نرم یا سختِ دندان (مثل لثه یا غشاء مخاطی)، آسیب دیده باشند، درمانی که باید انجام شود، جراحی است. ما با استفاده از روش‌های جراحی مدرن و با خون‌ریزی کم، نسج دندان شما را درمان و بازسازی می‌کنیم.

درمانِ نسج نرم سخت دندان نیز تحت پوشش دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح قرار گرفته است. برای درمان نسج نرم حدود ۷۱ درصد و برای درمان نسج سخت حدود ۸۰ درصد، هزینه را کاهش می‌دهد.

کشیدن دندان:

اگر دندان‌تان با آسیب‌دیدگیِ شدید و عفونتِ زیاد مواجه شده، باید آن را بکشید. ما با استفاده از روش‌های بی‌درد و مینیمال اینویزیو، دندان‌های شما را به روشی ایمن و مراقبتی می‌کشیم و در صورت لزوم، جایگزینی مناسبی برای آن پیشنهاد می‌دهیم. روشی مینیمال اینویزیو یعنی جراحی کم‌تهاجمی که نسبت به جراحیِ باز، درد و خونریزی کمتری دارد و سریع‌تر زخمِ جراحی بهبود می‌یابد. با دفترچه نیروهای مسلح، از حدود ۶۶ درصد تخفیف، برای این درمان دندانپزشکی بهره‌مند می‌شوید.

این مطلب را بخوانید
علت تشنج در کودکان چیست؟ + معرفی درمان‌های موثر انواع تشنج کودک

هزینۀ سایر خدمات تخصصی دندانپزشکی مثل هزینه ایمپلنت با دفترچه نیروهای مسلح محاسبه نمی‌شود و کاملا آزاد است. ولی بامادنت پیشنهادی عالی برای‌تان دارد؛ دندانپزشکی اقساطی یا قسطی کردن هزینه‌هایتان بسیار منطقی‌تر است. شما می‌توانید در همان جلسۀ اول با پرسنل مطرح کنید که می‌خواهید درمان‌تان به صورت قسطی انجام شود.

بامادنت بهترین انتخاب برای دارندگان بیمه نیروهای مسلح

بامادنت مستقیما به‌عنوان کلینیک دندانپزشکی بیمه نیروهای مسلح فعالیت ندارد، این یک مرکز خصوصی است که با بیمه نیروهای مسلح قرارداد دارد. بنابراین می‌توان گفت که بامادانت نسبت به سایر کلینیک‌های دارای مزایای دیگری نیز هست که آن را به یک کلینیک دندانپزشکیِ متمایز و مورد اعتماد تبدیل کرده است.

بامادنت یک تیم متخصص و مجرب شامل دندانپزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف دندانپزشکی مانند: ترمیمی، زیبایی، ارتودنسی، ایمپلنت، جراحی و غیره است. این دندانپزشکان با داشتن مدارک تحصیلی برجسته و سابقۀ کاری طولانی، می‌توانند به شما خدمات دندانپزشکی با‌کیفیت و حرفه‌ای ارائه دهند.
اگر نگران این هستید که بیمه دندانپزشکی شما پاسخگوی هزینه‌های درمانی‌تان نیست، می‌توانید تا سقف 100 میلیون تومان، از خدمات وام دندانپزشکی بامادنت برای ترمیم مشکلات دندان‌هایتان بهره ببرید و بدون سود و کارمزد، هزینه‌های انجام شده را طی 10 ماه به صورت اقساطی بپردازید.

بامادنت منتظر حضور گرم و صمیمی شما در کلینیک دندانپزشکی خود است. ما افتخار داریم که به شما خدمت‌رسانی کنیم و سلامت و زیبایی دندان‌های شما را تضمین کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد ما به شما

بررسی مزایا و معایب رژیم غذایی دکتر کرمانی

بررسی مزایا و معایب رژیم غذایی دکتر کرمانی

رژیم دکتر کرمانی در میان رژیم غذایی چاقی و لاغری می توان به رژیم دکتر …

دیدگاهتان را بنویسید