جدیدترین مقالات
14 فایده برای پاکسازی سموم بدن
14 فایده برای پاکسازی سموم بدن

14 روش برای سم زدایی کامل بدن

سم زدایی، که اغلب به سم زدایی کوتاه می شود، یک نوع محبوب پاکسازی بدن است. به دست اوردن کشش به عنوان یک درمان پزشکی جایگزین، بسیاری از مردم به سم زدایی برای افزایش شیوه زندگی سالم خود تبدیل شده اند. هدف اصلی سم زدایی این است که بدن را از سمومی که در داخل بدن شما انباشته شده اند و ممکن است اثرات نامطلوبی بر سلامت شما داشته باشند خلاص کنید. برخی از فعالیت هایی که می توانید برای سم زدایی انجام دهید از طریق رژیم غذایی، روزه داری، مصرف یک غذای خاص یا اجتناب از غذاها است.

نشانه هایی که بدن شما نیاز به سم زدایی دارد

کم انرژی / خسته

با افزایش شهاب سنگی نوشیدنی های انرژی زا و محبوبیت مداوم نوشیدنی های کافئین دار، شما فکر می کنید یک اپیدمی کم انرژی در نوسان کامل وجود دارد.

متاسفانه برای معتادان به کافئین، تلاش برای جبران کمبود انرژی با محرک هایی مانند کافئین و تورین تنها در دراز مدت مشکل را بدتر می کند. پس از اینکه اثرات نوشیدنی کافئین دار شما از بین رفت، اغلب یک تصادف انرژی وجود دارد. این باعث می شود احساس بدتری نسبت به زمانی که شروع کرده اید داشته باشید.

گذشته از این، نوشیدنی های کافئین دار نیز بر کبد تاثیر می گذارند و در نتیجه مشکل را بدتر می کنند و شما را به یک مارپیچ کم انرژی می فرستند. اگر به طور منظم از خواب بیدار می شوید و احساس تنبلی می کنید و انرژی شما در طول ان روز با درجات مختلف بی حالی باقی می ماند، قطعا باید سم زدایی را در نظر بگیرید.

پاک کردن کولون در رابطه با یک برنامه سم زدایی مناسب می تواند به شما کمک کند زباله های بدن را از دست بدهید، احساس سبک تر کنید و به ذخیره سموم کمک کنید.

Detox می تواند به شما کمک کند چیزهایی را که مانع از احساس انرژی و داشتن یک پپ در مرحله شما می شود، از بین ببرید. برای پاکسازی سموم از بدن میتوانید از  دستگاه سم زدایی بدن نیز استفاده کنید.

یبوست

یکی از راه های بدن شما که به شما می گوید که مشکلی در سیستم گوارش شما وجود دارد، از طریق یبوست مزمن است. اغلب اوقات، فقط افزایش مصرف فیبر و تنظیم رژیم غذایی شما از این موضوع مراقبت می کند. با این حال، اگر نتایج محدودی دریافت کنید، این می تواند بدن شما باشد که می گوید نیاز به پاکسازی دارد.

روده و روده بزرگ شما سال ها پس از سال ها زباله انباشته شده است. ماده مدفوعی نهفته می تواند علت سوء هاضمه مکرر باشد. یبوست فقط می تواند یکی از علائم یک مشکل بزرگتر و بسیار مهم تر باشد.

در رابطه با پاکسازی روده بزرگ، شما می توانید مقدار زیادی از غذاهای سالم مانند میوه ها و سبزیجات را ترکیب کنید. یکی دیگر از چیزهایی که می توانید انجام دهید این است که مصرف غذاهای سرخ شده و سایر غذاهای ناسالم را متوقف کنید تا بدن شما را به استراحتی که نیاز دارد برساند.

پاکسازی روده بزرگ سفارش روز است اگر شما با حملات یبوست مبارزه کرده اید. پاکسازی موثر روده بزرگ نه تنها روده بزرگ شما را از هر ماده مدفوع ذخیره شده پاک می کند، بلکه دستگاه گوارش شما را نیز پاک می کند و سلامت دستگاه گوارش شما را در طول راه بهبود می بخشد.

مغز مه / قادر به تمرکز

شاید یکی از مشکلات اصلی که در زندگی با ان مواجه می شوید ناتوانی در تمرکز بر روی چیزها باشد. این یک مشکل جدی است به ویژه با حرفه ای که خروجی کار به دلیل مه مغزی رنج می برد.

در حالی که برای ما طبیعی است که توجه خود را از دست بدهیم اگر شما به طور مداوم متوجه شوید که در حالت طبیعی خود توانایی تمرکز ندارید و خود را در مه ذهنی سرگردان می کنید، بدن و ذهن شما می تواند به شما فریاد بزند تا سم زدایی کند. این را با مصرف نوشیدنی های انرژی زا یا بلافاصله مصرف داروهای تجویزی بدتر نکنید.

هنگامی که خود را از سموم داخل بدن خود به شکل کاندیدا، فلزات سنگین و موارد دیگر ازاد می کنید، شگفت زده خواهید شد که چقدر بهتر می توانید تمرکز کنید، روی کار خود بمانید و کارها را انجام دهید.

سم زدایی به خلاص شدن از شر سموم کمک می کند که مانع از شلیک مغز شما به تمام سیلندرها می شود. پاک کردن کاندیدا به تنهایی می تواند وضوح، تمرکز و تمرکز را با خلاص شدن از شر بدن خود از قارچ کاندیدا بیش از حد و مضر بازگرداند.

احساس افسردگی

احساس شما تا حد زیادی بستگی به توانایی شما برای تغذیه بدن خود با غذاهای مغذی دارد. ضرب المثل “شما همان چیزی هستید که می خورید”، حقیقت زیادی در انها وجود دارد. خلق و خوی شما می تواند با وعده غذایی درست یا غلط تغییر کند و خوردن غذاهایی که با کیفیت پایین یا حتی سمی برای بدن در مدت زمان طولانی هستند می تواند شما را در حالت افسردگی قرار دهد.

تغییر رژیم غذایی و مصرف مواد غذایی شما قطعا می تواند به شما در ریشه کن کردن سموم کمک کند که مواد مغذی را از بین می برد و راه خود را به مغز شما پیدا می کند. سموم راهی برای ورود به بدن دارند و در انجا باقی می مانند مگر اینکه توسط یک نیروی مقاوم عمل کنند. در این مورد، یک برنامه سم زدایی قطعا می تواند به ذهن و خلق و خوی شما در جای مناسب کمک کند.

برای شما مهم است که بین احساس افسردگی و افسردگی و داشتن افسردگی بالینی تمایز قائل شوید. اگر فکر می کنید که شما دومی هستید، مهم است که برای کمک حرفه ای با یک روانپزشک مشورت کنید.

این مطلب را بخوانید
چرا باید در سفر به رامسر حتماً ویلا اجاره کنید؟

بگذارید این بدانیم که سم زدایی درمان افسردگی بالینی نیست. با این حال، سم زدایی کار می کند شگفتی که ان را به بالا بردن خلق و خوی خود را می اید. این بدن شما را از سموم ذخیره شده ازاد می کند که می تواند شما را در الگوهای تفکر منفی نگه دارد و می تواند چشم انداز جدیدی از زندگی ایجاد کند.

اضافه وزن / مشکل از دست دادن وزن

یکی از بهترین بوستر اعتماد به نفس است که شما می توانید تجربه است برای رسیدن به وزن ایده ال خود را. اگر شما هنوز در وزن ایده ال خود نیستید حتی پس از چندین تلاش جدی برای کاهش وزن، می تواند این باشد که سموم در بدن شما مانع از کاهش وزن می شود که نمی توانید حذف کنید.

سموم موجود در بدن شما ممکن است مانع از جذب ویتامین ها و مواد معدنی از مواد غذایی که می خورید باشد. هنگامی که شما تحت پاکسازی سم زدایی قرار می دهید، بدن خود را به جای اینکه مجبور باشید از یک نقطه ضعف شروع کنید، به مربع بازگردانید. این نه تنها به بدن کمک می کند تا زباله های بدن را از بین ببرد و وزن خود را به عنوان یک محصول مکمل سم زدایی از دست بدهد، بلکه صحنه را برای کاهش وزن سالم با اتخاذ یک رژیم غذایی بهتر و یک سبک زندگی فعال تر تنظیم می کند.

سم زدایی پاک تخته سنگ اگر شما می خواهید، و اجازه می دهد تا شما را به شروع تازه به جای شنا بالادست با تلاش برای سالم در حالی که هنوز هم داشتن مقدار زیادی از سموم ذخیره شده است.

مشکل خواب

هنگامی که مقدار بیش از حد سموم در بدن شما وجود دارد، شما را در شب بیدار نگه می دارد، به عنوان چرخه طبیعی شما مختل می شود. ملاتونین یک ماده شیمیایی است که به بدن برای خواب سیگنال می دهد. یک بدن سمی می تواند مقدار ملاتونین را که بدن شما ازاد می کند کاهش دهد که باعث اثر دومینو می شود و در نتیجه بر خواب طبیعی و ارام شما تاثیر می گذارد.

هنگامی که شما خواب خود را دریافت نمی کنید، اثرات منفی زیادی وجود دارد که ممکن است مانند بدخلقی اتفاق بیفتد. هنگامی که بدن به طور مداوم در حالت غیر طبیعی نگه داشته می شود، که اگر سموم زیادی در بدن داشته باشید، ممکن است از ریتم طبیعت خارج شوید. این باعث می شود تا دیر وقت بیدار بمانید و دیرتر از انچه نیاز دارید بیدار شوید یا احساس کنید که به خواب بیشتری نیاز دارید. قبل از توسل به کمک های خواب اور، سم زدایی را امتحان کنید، که فقط مشکل را طولانی تر می کند.

سم زدایی به شما کمک می کند تا بدن خود را به حالت طبیعی تر بازگردانید. سپس می توانید الگوهای ریتم شبانه روزی را دنبال کنید، در زمان های مناسب در شب به لطف ملاتونین ازاد شده توسط بدن خسته شوید و با پرندگان احساس طراوت و شارژ کنید.

اختلال عملکرد جنسی

خنده دار است که فکر می کنم بسیاری از نسخه های پر شده و محصولات فروخته شده در رابطه با مشکلات جنسی را می توان با یک برنامه سم زدایی حل کرد. اندام های جنسی شما همانند سایر اندام های شما هستند. هنگامی که سموم زیادی در بدن وجود دارد، عملکرد مناسب انها می تواند از بین برود.

بسیاری از کسانی که یک برنامه سم زدایی را تکمیل کرده اند، احساس میل جنسی قوی تر و عملکرد بهتر نسبت به قبل از شروع برنامه را گزارش کرده اند. اگر هرگز سم زدایی انجام نداده اید و عملکرد جنسی و میل شما به تدریج کاهش یافته است، ممکن است نشانه ای از پیری نباشد، بلکه نشانه ای از نیاز به سم زدایی در راه بد است.

اگر اندام های تولید مثل شما ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای انجام کار خود را به لطف سمیت در بدن دریافت نکنند، عملکرد فیزیکی شما تحت تاثیر قرار می گیرد و ممکن است در نهایت خودتان را سرزنش کنید.

سردردهای غیر قابل توضیح

منبع برخی از سردردها به راحتی شناسایی می شود، یا از یک روز استرس زا یا در اطراف سر و صدای زیادی. اما اگر از سردردهای منظم بدون هیچ دلیل مشخصی رنج می برید، ممکن است فقط زمان سم زدایی باشد.

سردرد یک راه بسیار قابل اعتماد برای بدن شما است تا به شما بگوید که چیزی درست نیست. این توجه شما را جلب می کند و می تواند جهان شما را متوقف کند اگر به اندازه کافی بد باشد. به جای درمان علائم درد، بهتر است ببینید ایا سردرد شما توسط یک حالت سمی ایجاد می شود. البته حمله به ریشه مشکل بسیار موثرتر از درمان علائم است.

قبل از تلاش برای یک مسکن دیگر یا نگرانی از اینکه این سردردها را برای بقیه عمر خود داشته باشید، یک برنامه سم زدایی را امتحان کنید تا ببینید ایا مشکل سموم بیش از حد است. فقط هشدار داده می شود، سردرد شما ممکن است در طول فرایند سم زدایی بدتر شود، اما هنگامی که کامل شد، باید از بین برود یا حداقل تا حد زیادی کاهش یابد.

سم زدایی از ناخالصی ها در بدن خلاص می شود که ممکن است شما را بیشتر مستعد ابتلا به سردرد کند. پاکسازی سموم بدن از زبان متخصص سم زدایی را بشنوید.

مزایای سم زدایی بدن

درست مانند تقریبا هر چیزی که در جهان اتفاق می افتد، بسیاری از شک و تردیدها خواستار اثربخشی سم زدایی هستند. سوال اصلی در ذهن انها این است: “ایا برنامه های سم زدایی واقعا برای شما خوب است؟”

این مطلب را بخوانید
ویژگی های پرستار کودک قابل اعتماد

هنگامی که شما در اطراف بپرسید، مقدار مساوی از هر دو هشدار و توصیه به سم زدایی وجود دارد که باعث می شود ان را بسیار گیج کننده تر به افراد علاقه مند. در اینجا ما برخی از مزایای سم زدایی بدن شما را مشخص کرده ایم.

انرژی شما را افزایش می دهد

بسیاری از کسانی که تحت یک برنامه سم زدایی قرار گرفته اند گزارش دادند که احساس انرژی بیشتری نسبت به گذشته خود دارند. این امر منجر به یک روش زندگی بسیار بهبود یافته می شود زیرا اکنون انرژی بیشتری برای انجام کارهایی که احساس می کنید انجام می دهید، دارید. به عنوان مثال، شما می توانید راه خود را به ارتقاء با قدرت تجدید کار.

در طول سم زدایی، شما اساسا شکر، کافئین و چربی ترانس را برای جایگزین های سالم تر مانند میوه ها و سبزیجات تازه قطع می کنید. این قند طبیعی است که شما را با یک نوع طبیعی تر از انرژی را از طریق روز را فراهم می کند. بهترین بخش این است که پس از ان هیچ انرژی سقوط وجود دارد.

برنامه سم زدایی همچنین شما را تشویق می کند که به خوبی هیدراته بمانید و بیش از 8 لیوان اب توصیه شده بنوشید. این مهم است زیرا طبق مطالعات، همه در طول روز به اندازه کافی اب نمی نوشند تا خود را هیدراته نگه دارند.

بدن را از هر گونه زباله اضافی خلاص می کند

شاید بزرگترین اثر سم زدایی این است که به بدن اجازه می دهد تا خود را از تمام زباله های اضافی که ذخیره کرده است خلاص کند. بسیاری از برنامه های سم زدایی موجود برای تحریک بدن برای پاکسازی خود طراحی شده اند و از کبد برای انجام کار خود و همچنین کلیه ها و روده بزرگ شما حمایت می کنند.

پاکسازی روده بزرگ بخش مهمی از فرایند سم زدایی است زیرا سموم باید از بدن شما خارج شوند. روده بزرگ پشتیبان می تواند باعث شود که سموم اخراج شده به جای اینکه طبق برنامه ریزی خارج شوند، دوباره به بدن جذب شوند. چسبیدن به میوه ها و سبزیجات به عنوان غذای اصلی خود حتی پس از یک برنامه سم زدایی یک راه خوب برای اطمینان از اینکه تمام کار سخت شما به هدر نمی رود.

کمک به کاهش وزن

یکی از مزایای بزرگ سم زدایی و قطعا محبوب ترین ان این است که به کاهش وزن کمک می کند. این بر کل رژیم غذایی شما در کوتاه مدت و بلند مدت تاثیر می گذارد. برای کوتاه مدت، از انجا که شما در حال پاکسازی بدن هستید، خود را از وزن اضافی ذخیره شده از روده بزرگ، کلیه ها و کبد خود خلاص می کنید. گذشته از ان، کاهش شدید کالری به دلیل تغییرات رژیم غذایی که باید انجام دهید وجود دارد.

سم زدایی همچنین نظم و انضباط شما را بهبود می بخشد تا به یک رژیم غذایی پایبند باشید و عادات ناسالم خود را مانند خوردن غذاهای ناخواسته محدود کنید. توجه داشته باشید که نتایج سم زدایی شما کوتاه مدت خواهد بود زمانی که شما بلافاصله به عادت های بد خود بازگردید. عمل جایگزین کردن غذاهای بد با غذاهای خوب باید یک چیز دائمی باشد. گذشته از تثبیت رژیم غذایی خود، شما همچنین باید از انرژی جدید خود برای ورزش بیشتر و فعالیت بیشتر به طور کلی استفاده کنید.

سیستم ایمنی قوی تر

هنگامی که شما سم زدایی را انجام می دهید، اندام های خود را ازاد می کنید تا بتوانند به روشی که باید عمل کنند. این همچنین به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند زیرا شما قادر خواهید بود مواد مغذی را بهتر جذب کنید، به ویژه ویتامین C، که به عنوان یک کمک عالی برای سیستم ایمنی بدن شناخته شده است.

بسیاری از گیاهانی که در هنگام سم زدایی مصرف می کنید به سیستم لنفاوی کمک می کنند که نقش مهمی در حفظ سلامت شما و شلیک در تمام سیلندرها دارد. بسیاری از برنامه های سم زدایی نیز بر روی تمرینات سبک تمرکز می کنند که به گردش مایع لنفاوی در بدن کمک می کند و به تخلیه ان کمک می کند و سیستم ایمنی بدن شما را در این فرایند تقویت می کند.

پوست بهبود یافته

پوست شما بزرگترین عضو شما است، بنابراین منطقی است که نتایج مثبت یک برنامه سم زدایی را نشان دهد. یکی از راه های کمک به تلاش های سم زدایی شما این است که یک سونا برای کمک به بدن عرق کردن سموم اضافی.

شما می توانید پوست روشن تر و صاف تر را در پایان برنامه سم زدایی خود انتظار داشته باشید. همچنین گزارش شده است که سم زدایی می تواند به اکنه کمک کند، اگرچه این وضعیت ممکن است قبل از اینکه بهتر شود، بدتر شود. شما ممکن است متوجه شوید که پوست شما قبل از پاکسازی خارش یا تکه تکه می شود، اما این بخشی از فرایند است و نشانه ای از این است که شما در مسیر درست با برنامه سم زدایی خود هستید.

تنفس بهتر

اگر از بوی بد دهان رنج می برید، یک برنامه سم زدایی را دنبال کنید که شامل پاکسازی روده بزرگ است زیرا این سموم باید از بدن ازاد شوند. مطالعات متعدد نشان داده است که یکی از عوامل بوی بد دهان یک روده بزرگ پشتیبان است.

هنگامی که شما قادر به پاک کردن ان و عملکرد سیستم گوارش خود را به خوبی دوباره، شما ممکن است دریابید که نفس خود را بهبود می بخشد. اگاه باشید که تنفس شما ممکن است در طول فرایند سم زدایی بدتر شود، اما هنگامی که به پایان رسید، بهتر خواهد شد. این طبیعی است و زمانی اتفاق می افتد که سموم از بدن ازاد می شوند.

این مطلب را بخوانید
راهنمای خرید بهترین تشک برای افراد سنگین وزن

ترویج تغییرات سالم

تغییر یک عادت قدیمی دشوار است و یک برنامه سم زدایی – مهم نیست که چه مدت – یکی از راه های قرار دادن گوه بین روش های قدیمی و جدید شما است. اگر به غذاهای قند، کافئین، سرخ شده یا ترد اعتیاد دارید، می توانید از یک برنامه سم زدایی برای کمک به کشتن این هوس ها استفاده کنید. اغلب اگر فقط سعی کنید خوردن این غذاها یا نوشیدن این نوشیدنی ها را متوقف کنید، موفقیت محدودی خواهید داشت و به روش های قدیمی خود بازگردید. اما اگر بدن را پاک کنید و این غذاها را با انتخاب های سالم تر جایگزین کنید، می توانید خود را دوباره اموزش دهید و بیشتر احتمال دارد که به عادات جدید خود بچسبید.

تفکر واضح تر

یک برنامه سم زدایی خوب به وضعیت ذهنی شما در طول پاکسازی توجه خواهد کرد. یکی از روش هایی که واقعا موثر است از طریق مدیتیشن است. اغلب به عنوان راهی برای بازگشت به تماس با بدن خود در طول زمان پاکسازی و پاکسازی بدن خود از سموم توصیه می شود.

پیروان سم زدایی اشاره کرده اند که انها احساس ذهنی بسیار واضح تری را از دست داده اند – از دست دادن مه ذهنی که همه ما با ان اشنا هستیم. از این ما می توانیم نتیجه بگیریم که ما می توانیم در طول و بعد از سم زدایی به وضوح فکر کنیم. استدلال علمی در پشت این است که ما اغلب احساس بی حالی می کنیم که عامل مهمی در کیفیت تفکر ما است زیرا بسیاری از مواد غذایی که می خوریم با شکر و چربی پر شده است.

غذا برای خوردن در طول سم زدایی

سلامتی شما به نوع تغذیه‌تان بستگی دارد. هنگامی که شما به طور مداوم غذاهای اشغال می خورید، خود را با سموم پر می کنید که شما را ناسالم می کند. از سوی دیگر، یک بدن سالم با داشتن یک رژیم غذایی مناسب و مقدار مناسب فعالیت بدنی ایجاد می شود.

ارتباط بین بدن و ذهن بسیار واقعی است، با روشی که بدن شما احساس می کند نقش مهمی در نحوه عملکرد مغز شما دارد و اینکه ایا شما وضعیت رفاه را تجربه می کنید یا خیر.

شما ان را به خودتان بدهکارید که بدن خود را از سموم، رادیکال های ازاد و سایر چیزهای تند و زننده که می تواند در داخل شما مسدود شود، ازاد نگه دارید. این برای حفظ یک سبک زندگی سالم ضروری است. شما متوجه خواهید شد که بسیاری از این مواد غذایی که شما باید بخورید به تصفیه کبد شما کمک می کند. رساندن ان به ظرفیت کامل می تواند چندین مزیت طولانی مدت در سراسر بدن داشته باشد.

خوردن غذاهای سالم، به ویژه غذاهای فوق العاده، سرمایه گذاری است که در دراز مدت به شما احساس شادی و انرژی می دهد. در اینجا برخی از مواد غذایی است که شما باید خوردن زمانی که شما می خواهید برای رفتن تحت سم زدایی.

کنگر فرنگی

کنگر فرنگی به عملکرد کبد در بهترین حالت کمک می کند، که به نوبه خود به بدن شما کمک می کند تا خود را از سموم و سایر چیزهایی که برای زنده ماندن نیاز ندارد، پاک کند. همچنین تولید صفرا کبد را افزایش می دهد. صفرا مایعی است که توسط کبد تولید می شود تا به تجزیه غذایی که مصرف می کنید کمک کند. این به بدن شما کمک می کند تا به طور مطلوب از تمام مواد مغذی داخل انها استفاده کند.

گذشته از این، کنگر فرنگی نیز به عنوان یک غذای فوق العاده بسته بندی شده با فیبر، پروتئین، منیزیم، فولات و پتاسیم شناخته شده است. به عبارت ساده، این یک غذای خوب برای اضافه کردن به رژیم غذایی شما است تا حرکت روده شما به طور منظم باقی بماند و همچنین اطمینان حاصل شود که کل بدن شما سالم است. 

مارچوبه

مارچوبه یک سبزی خوشمزه است که واقعا در سم زدایی متر قرار دارد. اثر پری بیوتیک ان در بدن به تنهایی باعث می شود ان را یک غذای عالی برای خوردن در طول سم زدایی. مارچوبه همچنین به شما در مبارزه با ضد پیری کمک می کند، در برابر شرایط التهابی محافظت می کند، به قلب شما کمک می کند تا سالم بماند و ایمنی شما را افزایش دهد.

همچنین شناخته شده است که به تخلیه کبد شما کمک می کند که عالی است زیرا کبد شما ارگانی است که مسئول فیلتر کردن مواد شیمیایی سمی در مواد غذایی و نوشیدنی هایی است که ما مصرف می کنیم – هر چیزی که کبد شما را مسدود می کند، هیچ نفعی برای شما ندارد و باید حذف شود.

آوکادو

اووکادو برای مدت طولانی به عنوان یک غذای فوق العاده شناخته شده است. محتوای فیبر ان و تعداد انتی اکسیدان ها انقدر زیاد است که راه خود را به لیست های سم زدایی بیشتر و بیشتر تبدیل کرده است.

اووکادو به دلیل محتوای چربی بالا به عنوان غذای بد در نظر گرفته می شود. خوشبختانه، از انجا که علم ثابت کرده است که تفاوت بین چربی های خوب و چربی های بد وجود دارد، اووکادو محبوبیت خود را به دست اورده است.

با این حال، فکر نکنید که گواکامولی که از یک رستوران فست فود برای پنجاه سنت خریداری می کنید، ترفند سم زدایی را انجام می دهد. اگر واقعا می خواهید مزایای کامل اووکادو را دریافت کنید، باید اووکادو ارگانیک را انتخاب کنید و انها را بدون هیچ ماده دیگری مصرف کنید تا از محتوای سالم انها بهره مند شوید.

چغندر

چغندر بسیاری از مردم را به دلیل تمایل به لکه دار کردن هر چیزی که لمس می کند، می ترساند. با این حال، این چیزی نیست که شما واقعا باید از ان دور شوید. تلاش بیشتری کنید تا انها را در منوی معمولی خود قرار دهید. هنگامی که شما در فروشگاه مواد غذایی هستید، شما قطعا باید انتخاب کنید تا برخی از چغندر اگر شما در حال رفتن به یک رژیم غذایی سم زدایی.

این مطلب را بخوانید
جذاب‌ترین تفریحات ویلاهای رامسر

مزایای سلامتی زیادی در چغندر وجود دارد. چغندر با فیبر بالا خطر ابتلا به فشار خون بالا و التهاب عروقی را که با پیری همراه است، کاهش می دهد. چغندر همچنین با ویتامین ها و مواد معدنی پر شده است، از جمله یک انتی اکسیدان منحصر به فرد به نام بتالین ها که رنگ کلاسیک ان را به ان می دهد.

هنگامی که شما سم زدایی می کنید، چغندر با اطمینان از اینکه سمومی که خارج می کنید واقعا از بدن شما خارج می شوند، کمک می کند. بسیاری از پاک کننده های سم زدایی هنگامی که سموم دوباره به بدن معرفی می شوند، اشتباه می شوند، زیرا انها تمام راه را از بین نمی برد و انها را دوباره جذب می کنند. چغندر همچنین به رادیکال های ازاد کمک می کند و انها را به یک کمک ضد التهابی تبدیل می کند.

بروکلی

احتمالا از اینکه به شما گفته شود در این مرحله کلم بروکلی بیشتری بخورید خسته شده اید. پر از بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی، ان را فقط طبیعی است که شامل کلم بروکلی در لیست هر زمان که غذاهای سالم ذکر شده است. با داشتن فیبر، پروتئین، ویتامین C، ویتامین A، پتاسیم و سایر مواد مغذی ضروری، کلم بروکلی به کاهش وزن کمک می کند. 

بسته بندی پانچ تغذیه ای فقط در یک تکه کوچک از سبزیجات، ان را قطعا در لیست مواد غذایی هفتگی خود را متعلق به. کلم بروکلی به انزیم های موجود در کبد شما کمک می کند تا سموم را به چیزی تبدیل کنند که بدن شما می تواند به راحتی از بین ببرد. 

اگر به دنبال راه هایی در مورد چگونگی طعم بهتر کلم بروکلی هستید، سعی کنید روش پخت ان را تغییر دهید یا ان را خام بخورید. اما ان را مایکروویو نکنید وگرنه همان خواص سم زدایی را نخواهد داشت.

کلم

اجازه ندهید که رژیم غذایی سوپ کلم سم زدایی شما را با این سبزی مفید از بین ببرد. مانند بسیاری از چیزهایی که ویروسی می شوند، این رژیم غذایی کمی حقیقت دارد. با این حال، شما مجبور نیستید به افراط بروید. کلم به کبد شما کمک می کند تا محصول جانبی کلسترول را کاهش دهد، بنابراین بیش از یک دلیل برای این سبزی صلیبی وجود دارد.

علاوه بر تمیز کردن کلم کبد شما نیز به شما کمک می کند تا به حمام بروید، که به نوبه خود به شما کمک می کند تا سموم را از سیستم خود خارج کنید تا بتوانید از نو شروع کنید.

قاصدک

یکی از شعارهایی که باید در زندگی داشته باشید “کبد شاد، زندگی سالم” است. ریشه های قاصدک یکی از بهترین غذاهایی است که باید بخورید تا به شما در تلاش برای دستیابی به یک کبد سالم که وظایف روزانه خود را انجام می دهد کمک کند.

این گیاه توسط اکثر علاقه مندان به چمن به عنوان علف هرز در نظر گرفته می شود، اما دارای چندین خواص درمانی برای کبد است و بنابراین نباید زمانی که زمان سم زدایی می اید، نادیده گرفته شود.

قدمت ان به صدها سال پیش برمی گردد، قاصدک ها برای درمان مشکلات کبدی استفاده شده اند. با این حال، شما نمی خواهید صبر کنید تا کبد شما در شرایط بد قبل از ترکیب قاصدک به رژیم غذایی خود باشد. فقط به یاد داشته باشید که یک کبد سالم نتایج خوبی خواهد داشت.

سیر

سیر یک عنصر ضروری برای تقریبا هر نوع پخت و پز است. گذشته از طعمی که برای هر ظرفی فراهم می کند، سیر همچنین سیستم ایمنی بدن شما را در حالی که به کبد کمک می کند، تقویت می کند.

یک چیز عالی در مورد سیر این است که شما می توانید مصرف خود را از ان بدون نیاز به نگرانی در مورد اینکه ایا بدن شما باید به ان عادت کند یا نیاز به زمان برای ایجاد مقاومت داشته باشد. از انجا که در اکثر وعده های غذایی ما وجود دارد، بدن در حال حاضر به سیر عادت کرده است.

گذشته از مزایای سلامتی ان، سیر طعم غذاهایی را که در برنامه سم زدایی خود می خورید، اضافه می کند. اگر طعم سیر را دوست ندارید، هنوز هم می توانید مزایای ان را دریافت کنید زیرا به شکل مکمل می اید.

زنجبیل

این یکی از ریشه هایی است که ارزش دارویی ان به تمدن های باستانی چین باز می گردد و هنوز هم اعتقاد بر این است که بسیاری از مزایای سلامتی را ارائه می دهد. اغلب در چای یا سایر نوشیدنی های گرم اضافه می شود، می توانید ان را به وعده های غذایی که درست می کنید نیز اضافه کنید.

تصور می شود برای کمک به عملکرد کبد به درستی در حالی که همچنین داشتن برخی از خواص قابض. برخی از رژیم های سم زدایی از شما می خواهند که ریشه زنجبیل را بجوید. شما همچنین ممکن است دریابید که فقط اضافه کردن ان به اب گرم باعث می شود طعم اب بهتر شود. شما می توانید این را به اب لیمو اضافه کنید و مصرف خود را افزایش دهید.

اساسا، هر راهی که شما می توانید از ان فکر می کنم ان را به سیستم خود را در حال رفتن به مفید خواهد بود، به خصوص اگر شما از کبد چرب ناشی از الکل بیش از حد رنج می برند، و یا بیش از حد بسیاری از غذاها و نوشیدنی های سمی.

این مطلب را بخوانید
بیمه دندانپزشکی نیروهای مسلح

گریپ فروت

اب میوه های غنی از فیبر و مواد مغذی در یک گریپ فروت یک پانچ سم زدایی خوب است و واقعا می تواند بدن شما را تا انجا که سم زدایی می رود، عمل کند. همه چیز در مورد پر کردن بدن شما با چیزهای خوب برای ان است در حالی که به شما کمک می کند تا تمام چیزهای بد را در داخل از بین ببرید.

اثرات گریپ فروت در کاهش وزن در حال حاضر به خوبی تثبیت شده است که یکی از دلایلی است که چرا ان را بسیار محبوب است. گریپ فروت همچنین نحوه سوزاندن چربی کبد شما را افزایش می دهد که باعث می شود یک میان وعده عالی برای از دست دادن وزن باشد.

یک نکته مهم در مورد گریپ فروت این است که کبد شما را تحریک می کند و برای اقدام اماده می کند. بقیه اندام های شما نیز از گریپ فروت با جذب مواد مغذی که گریپ فروت فراهم می کند، بهره مند می شوند. این واقعا یک برنده است که ان را به مواد غذایی سم زدایی می اید.

چای سبز

یک نوشیدنی اصلی که در سراسر جهان مصرف می شود، چای سبز به عنوان نوشیدنی برای نوشیدن اگر می خواهید سالم باشید، محبوبیت پیدا کرده است. مشتق شده از برگ گیاه Camellia sinensis، چای سبز را می توان در طول روز لذت برد.

در نظر گرفته علاوه بر بزرگ به هر برنامه سم زدایی به دلیل ارزش انتی اکسیدانی بالا ان، چای سبز محبوبیت در بهبود سلامت خود را به دست اورد. انتی اکسیدان ها مفید هستند زیرا انها به دنبال و کشتن رادیکال های ازاد قبل از اینکه بتوانند به بدن شما اسیب برسانند، کمک می کنند.

توصیه می شود هر روز چای سبز بنوشید. وارد شدن به یک حالت ذهنی سالم موضوع این است که احساس کنید بهترین کار را برای بدن خود انجام می دهید. این می تواند چیزی به سادگی جایگزینی چای سبز با کولا، اب میوه و سایر نوشیدنی ها باشد. چای سبز یک راه مفید برای رفع تشنگی شما است.

کلم پیچ

کلم پیچ این روزها انقدر محبوب است که تقریبا در هر رستوران مرسوم، مد روز یافت می شود. خواص بهداشتی ان انقدر شگفت انگیز است که با وجود طعم ناخوشایند ان، هنوز هم در سراسر جهان به عنوان پایه برگ برای سالاد مصرف می شود یا در سوپ ها و خورش ها گنجانیده شده است.

با این حال شما تصمیم می گیرید کلم پیچ را به بدن خود وارد کنید، مزایای ان این است که حاوی مقدار زیادی مواد مغذی است و همچنین به عنوان راهی برای کمک به از بین بردن کلیه ها عمل می کند، مجموعه ای از اندام هایی که باید در هر تلاش سم زدایی خوب پاک شوند.

کلم پیچ انقدر برای شما خوب است که اغلب به بیمارانی توصیه می شود که هنگام مبارزه با بیماری کلیوی از رژیم غذایی توصیه شده توسط پزشک پیروی می کنند. این است که با بسیاری از انتی اکسیدان ها بسته بندی شده و دارای خواص ضد التهابی و همچنین، نه به ذکر است تمام ویتامین ها و مواد معدنی ان شامل.

Lemongrass

این یک گیاه است که بیشتر در غذاهای تایلندی استفاده می شود. با این حال، ان را نیز در سایر نقاط جهان شناخته شده برای روش طبیعی خود را از پاکسازی چندین اندام در یک بار یافت می شود. بر خلاف بسیاری از موارد موجود در این لیست، علف لیمو نه تنها به کبد شما بلکه به کلیه ها، مثانه و کل دستگاه گوارش شما کمک می کند.

مزایای استفاده از ان در پخت و پز یا نوشیدن ان به عنوان چای شامل چهره عادلانه تر، گردش خون بهتر و بهبود هضم است. این اغلب به عنوان یک چای در سراسر جهان استفاده می شود که به شما اجازه می دهد Lemongrass را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

لیمو

این میوه مرکبات حاوی مقدار زیادی ویتامین C است که توسط پزشکان در همه جا توصیه می شود. همچنین به انها تعدادی از مزایای سلامتی مانند کمک به کاهش وزن می دهد، خطر ابتلا به بیماری های قلبی، کم خونی، سنگ کلیه، هضم و سرطان را کاهش می دهد.

لیمو اغلب هنگام سم زدایی ذکر شده است. راه های زیادی برای اضافه کردن لیمو به اب وجود دارد. فشردن چند تکه لیمو در چای یا تهیه اب لیمو تنها دو راه ساده برای افزایش مصرف ویتامین C است. این به هضم شما کمک می کند و شما می توانید یک فنجان اب گرم با لیمو اضافه کنید تا سیستم گوارش خود را برای کار ان روز اماده کنید.

سم زدایی یکی از راه های اطمینان از این است که بدن شما به درستی کار می کند. درست مانند هر نوع ماشین الات، بدن ما نیز نیاز به بررسی تعمیر و نگهداری و مهمتر از همه، پاکسازی منظم دارد.

نتیجه

سم زدایی یکی از راه های اطمینان از این است که بدن شما به درستی کار می کند. درست مانند هر نوع ماشین الات، بدن ما نیز نیاز به بررسی تعمیر و نگهداری و مهمتر از همه، پاکسازی منظم دارد. انجام یک سم زدایی منظم برای از بین بردن سموم تضمین می کند که بدن ما سالم باقی می ماند و به درستی عمل می کند. این همچنین شانس ابتلا به یک بیماری یا توسعه یک بیماری را کاهش می دهد. نوشته شده توسط کارشناسان بهداشت، این مقاله توسط متخصصان تغذیه و بر اساس شواهد علمی بررسی شده است.

اطلاعات تماس فروشگاه دستگاه سم زدایی:

  • نـشـانـی
    تبــــریز، ولیعصر، بلوار ولیعصر، فلکه بازار، پاساژ حسینی، طبقه دوم، پلاك D2
  • تـلـفـن
    33298480 (۰41) 
  • موبايـل
    09397946996

پیشنهاد ما به شما

بهترین قرص برای عفونت رحم چیست؟

بهترین قرص برای عفونت رحم چیست؟

مشکل عفونت واژن یک چالش رایج برای بسیاری از بانوان در سنین مختلف است. جالب است بدانید …

دیدگاهتان را بنویسید